picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja lifestyle nad morzem, u kogo ?

sesja lifestyle nad morzem, u kogo ?

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeżeli znacie kogoś, kto jest fachowy i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

Klaudi

Posty: 1

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, wobec tego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, niemniej jednak efekt jest po prostu super, wobec tego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Milenoss

Posty: 6

 
Fotografii każdy z nas ma bardzo wiele, lecz sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane przez profesjonalistę.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Organiz34

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, niemniej jednak nie mogliśmy odszukać wolnych terminów. To znaczy terminy były, niemniej jednak my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, zatem na nią czekam.

Jasio234

Posty: 2

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite fotografie. Należyte ustawienie, ubranie, a do tego potem takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

Nikuś23

Posty: 6

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Marioleczka

Posty: 4