picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Oleczka1

Posty: 1

 
Mnie bardzo w ostatnim roku zainteresowało domowe SPA, właśnie rozwinięcie kosmetyczki o naturalne składniki. Wcześniej raczej tak bardzo o to nie dbałam, ale jednak teraz ciągle maska, ludzie w zamknięciu siedzą. Wszystko to wpływa na zdrowie.

Klara323

Posty: 2

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

fertuś

Posty: 2

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Używam regularnie do redukcji zmarszczek https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/ zamiast drogich zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Trochę poczytałam o kwasie hialuronowym i jeżeli systematycznie dostarczasz to organizm dostaje jasny sygnał do obudowy. Bardzo naturalna sprawa. Jako ciekawostkę dodam, że marka związana ze znaną i lubianą polską aktorką :) Nie zdradzę, ale zobacz sama.

Saradoonin

Posty: 3

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

TomekK

Posty: 4

 
Staram się regularnie nakładać kosmetyki na dzień i na noc. Wcześniej tylko sporadycznie nakładałam, robiłam maseczki raz na jakiś czas, ale widzę, że jest różnica przy regularnym stosowaniu konkretnych preparatów.

Nikuś23

Posty: 3