picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

identyfikacja firmy, poszukuję

identyfikacja firmy, poszukuję

Szukam firmy, która proponuje fachowy packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, które będzie przyciągało wzrok i nie za niezwykle wiem, kogo do pomocy wybrać.

Narcyzzz

Posty: 1

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, która oferuje packaging i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/packaging. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jest firma, która oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie rzeczywiście sporo na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

figo

Posty: 4

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze niezwyklej efektywna. Faktycznie to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać niezmiernie oryginalne materiały reklamowe, dlatego amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

miko_poz

Posty: 5

 
Mam kasetony z Lubina od jednej agencji. Wyglądają niezmiernie dobrze. Nawet klienci mówią, iż dzięki temu lepiej jesteśmy widoczni. Dla mnie to była mała inwestycja, niemniej jednak naprawdę udało mi się na tym niezmiernie dużo zyskać. Polecam taką formę reklamy własnej firmy.

sertusw

Posty: 3